Kambo Academy

Dwie osoby, różne światy, duże wsparcie, zrozumienie i oddanie. Kreatywne rozmowy i cudowne bycie. Przyjaźń klienta z praktykiem w konsekwencji dała dwóch praktyków i Kambo Academy. Jesteśmy po to, żeby Ci przedstawić Żabkę, żeby nieustająco słuchać Żaby i żeby uczyć się także od Ciebie. Naszym marzeniem jest, żeby Kambo Academy było miejscem wzajemnej wymiany informacji, uczenia się od siebie, a nade wszystko żeby było to miejsce wzajemnego szacunku. Nie znajdziesz tutaj guru, każdy jest jednocześnie uczniem i nauczycielem. Z racji wykształcenia stoimy pomiędzy światem „mchu i paproci” i światem „szkiełka i oka”. Widzimy zależności, kierunki w jakich idą, wady i zalety obu. Nie potrafimy do końca odlecieć by żyć tylko w świecie wróżek, elfów i smoków, tak jak i nie potrafimy już żyć tylko w świecie pogoni za materią i rozmów o polityce.

Jedni powiedzą, że jesteśmy pomostem pomiędzy światami. Inni określą naszą postawę jako stanie w rozkroku i brak umiejętności podjęcia ostatecznej decyzji. Nie nam oceniać naszą sytuację. Fakt jest taki, że w obecnym momencie w taki właśnie sposób stoimy. Dlatego Kambo Academy, będzie Wam przedstawiało zarówno naukowe spojrzenie na „żabę” Phyllomedusa bicolor jak i to czego doświadczamy podczas prowadzenia Ceremonii Kambo i w czasie naszych osobistych spotkań z „żabą”. Będziemy mówić o rzeczach, których nauka nie jest jeszcze w stanie wyjaśnić, a których dotykamy w naszej pracy.

Jeżeli tylko chcesz się dzielić z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, to zapraszamy do wspólnego poznawania ducha Kambo.

Ania i Mariusz

Żabka Ania

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Z wielką przyjemnością chciałabym się Państwu przedstawić.

Dr n. med. z wykształcenia.

Z zamiłowania praktyk Kambo w międzynarodowym stowarzyszeniu IAKP.

Lata edukacji w tym 10 lat pracy naukowej w laboratorium dały mi spore podwaliny wiedzy teoretycznej, umiejętność obserwacji i wyciągania wniosków.

Metodami alternatywnymi zaczęłam się interesować końcem 2013 roku, próbując znaleźć sposób na moje migrenowe bóle głowy, z którymi medycyna nie umie sobie poradzić. Piękny dar, bolesny, niezrównany. Nie weszłabym na tą ścieżkę gdyby nie ból, z którym nie umiałam sobie poradzić. Wszystko czego nie dało się zmierzyć, dotknąć i policzyć, po prostu dla mnie nie istniało. Połączenie wiedzy z zakresu biologii, ochrony środowiska, funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego oraz farmakologii w połączeniu z wiedzą pochodzącą ze źródeł alternatywnych, dają mi szerszą perspektywę patrzenia na świat.

Na początku 2014 roku zaczęłam pracować z access bars, szybko zrobiłam szkolenie z dwupunktu, masażu energetycznego „dotyk motyla”, ale najważniejsze dla mnie jest to, że bardzo szybko zaczęłam pracować intuicyjnie, a to co robię znajomi nazywają „kurkoczarami”. Uwielbiam obserwować świat i uczyć się nowych rzeczy, nowych metod, nowego spojrzenia, naukę mam wpisaną w swoją krew, tak samo jak żelazo jest wpisane w hemoglobinę.

Nie będę ukrywać, że na chwilę obecną najbliższe mojemu sercu jest Kambo. Każdy zabieg jaki mogę przeprowadzić, napawa mnie radością i wdzięcznością. Jest to niełatwa medycyna, która obnaża i daje niesamowitą siłę. Dlatego jest to dla mnie za każdym razem zaszczyt, że ktoś chce przeżyć to doświadczenie w moim towarzystwie.

 

Z ciekawostek: w moich żyłach zamiast krwi płynie herbata, a góry i las są mi niezbędne do życia tak samo jak tlen. Uwielbiam dobrze napisaną książkę (od fantastyki po kryminał), a najlepszym odpoczynkiem jest dla mnie ruch.

 Pozdrawiam i życzę dużo spokoju i wdzięczności.

 

telefon: +48 692 819 480; e-mail: ania@kamboacademy.pl

_________________________________________________________________________________

Mariusz

Mariusz

Witaj! Fajnie, że jesteś i czytasz  te słowa.

Fakt, nie znamy się, dlatego pozwól, że nakreślę kilka słów o mojej drodze, która sprawiła, że właśnie trafiliśmy na siebie.

A przecież w naszym życiu nie ma przypadków…

Numerologiczna 8, Turkus w horoskopie Majów, zodiakalny Wodnik lub Generator w systemie Human Design z formalnym akademickim wykształceniem.

Odkąd pamiętam, Człowiek zawsze był w centrum mojej uwagi. Od najmłodszych lat zdumiewał mnie potencjał ludzkiego ciała i umysłu.

Studia pozwoliły mi zgłębić wiedzę na temat anatomii i fizjologii naszego ciała. Zainteresowanie psychologią społeczną i psychologią  osobowości oraz generalnie mechanizmami jakie zachodzą między nami, sprawiło, że ukończyłem studia podyplomowe z Psychologii w biznesie,  a później szkołę trenerów biznesu żeby jeszcze lepiej komunikować się w codziennym życiu prywatnym, ale też zawodowym. Jestem również certyfikowanym terapeutą OMNI Hypnosis Training Center, członkiem NGH (National Guild of Hypnotists), oraz IBHEC (International Board of Hypnosis Education & Certification).

Z roślinami mocy pracuję od wielu lat. W swoim osobistym rozwoju łączyłem ich potencjał z psychoterapią CBT, co pozwoliło mi integrować wiedzę duchową ze światem fizycznym. Zdecydowanie jestem za łączeniem pracy z różnych obszarów i wymiarów. Nie zamykam się na jedną dziedzinę wiedzy, tylko czerpię garściami z każdego dostępnego źródła. Czasami zwykła rozmowa potrafi być równie potężną iskrą transformacji, co spotkanie z medycyną roślin.

Z Kambo spotkałem się w 2014 roku i była to miłość od pierwszego rzy…  I teraz mógłbym już godzinami opowiadać o tej potężnej i pięknej medycynie. Zaczekam z tym jednak do czasu Naszego najbliższego spotkania. Pomimo tylu lat nadal jest we mnie dużo pokory i szacunku do tego wszystko, co niesie ze sobą Kambo. Każda nowa ceremonia to kolejna piękna lekcja.

Pamiętaj jednak, że Kambo czy jakakolwiek inna medycyna z jaką pracuję to nie panaceum na wszystko. Nie mam i nie znam „złotego środka”, który Cię uleczy w mgnieniu oka. Z radością będę Ci towarzyszył w trakcie całego procesu. Podzielę się z Tobą całą wiedzą jaką mam, ale pracę będziesz musiał wykonać już sam. Jeśli czujesz, że jesteś na to gotowy to zapraszam.

Ogień transformacji jest w każdym z nas. Aho

e-mail: mariusz@kamboacademy.pl