Klasyczne, na „mokro” – możemy go również nazwać zabiegiem podstawowym. Przed nałożeniem Kambo wypijesz od 1,5 do 2 litrów wody. Pierwsze aplikacje z szacunku do tradycji i plemienia Matses wykonujemy na prawej nodze u kobiet i na lewym ramieniu u mężczyzn.

 

Kambo na sucho – sesja bez spożywania wody. Całkowicie odmienna niż klasyczne Kambo ponieważ ukierunkowana jest na introspekcję, czyli na analizę własnych myśli, emocji i zachowań. Nie wyrzucamy tego z siebie tylko staramy się to przetransformować.

 

Kambo stopniowe – pomocne dla osób wrażliwych, skłonnych do omdleń. Nakładanie medycyny i podawanie wody odbywa się stopniowo. Pozwala to również lepiej kontrolować ciśnienie krwi przez co, zabieg przebiega łagodniej.

 

Kambo na czakrach – najogólniej czakry są naszymi centrami energetycznymi, które pomagają nam w transformowaniu energii, emocji i myśli w naszym codziennym życiu. Wyróżnia się 7 głównych czakr, które leżą wzdłuż kręgosłupa – po jego obydwu stronach. Zablokowanie niektórych czakr może prowadzić do licznych zaburzeń fizycznych, psychicznych i umysłowych. Pracujemy na pierwszych 5 czakrach, a ich wybór ustalamy wspólnie.

Kambo na meridianach – jeśli czakry są głównymi centrami energetycznymi to meridiany są kanałami, drogami, które do nich prowadzą. Są one rozmieszczone na całej powierzchni ciała i zespalają je w jeden, wspólnie działający system. Na liniach przebiegu meridianów znajdują się z kolei punkty akupunkturowe, które tworzą z nimi nierozłączną całość. Nasz dobry stan zdrowia fizyczny i psychiczny zależy od harmonii przepływu energii w całym tym systemie, a jej brak zbiegiem czasu manifestuje się chorobą.

 

Kambo na uszach – już tysiące lat temu lekarze medycyny chińskiej uważali, że ucho jest miejscem, w którym spotykają się wszystkie kanały energetyczne człowieka. Oddziaływanie na nie ma wpływ na stan energetyczny całego naszego organizmu i co ciekawe ich rozmieszczenie przypomina kształtem odwrócony embrion w łonie matki. To podobieństwo wykorzystuje się nawet do ich lokalizacji. Na uchu znajduje się około 200 punktów akupunkturowych. My do wypalenia bram wykorzystujemy kluczowe z nich. Dbając o to, aby bezpiecznie Ci je nałożyć.

 

Kambo w kręgu – praca w małej grupie 3-4 osób. Kręgi są pięknym i potężnym narzędziem transformacji. Przestrzeń, w której przenikają się procesy indywidualne z grupowymi, gdzie każdy wnosi do grupy swoją niepowtarzalną energię, ale jednocześnie czerpie z energii i mądrości kręgu.

 

Kambo indywidualne – ceremonia 1 na 1, tylko Ty i Żaba… Bez obaw my też z Tobą będziemy.

Kambo Wojownika – 3 na 3, czyli 3 sesje Kambo w ciągu 3 godzin z krótkimi przerwami na odpoczynek. Zdecydowanie dla osób, które mają już za sobą swoje pierwsze spotkanie z Żabą J Wojownik jest swego rodzaju inicjacją do nowego życia, która jednocześnie pozwala stanąć twarzą w twarz ze swoimi najgłębszymi, skrywanymi procesami i niejednokrotnie pozwala przełamać  duże blokady jakie wytworzyliśmy w naszym ciele na przestrzeni lat.

 

Zabiegi długoterminowe – seria kilku, kilkunastu zabiegów, którą ustalamy i rozpisujemy pod Twoją indywidualną sytuacje. Z tej formy korzystamy, kiedy chcemy zintensyfikować działanie i moc Kambo np. przy głębokim detoksie organizmu, depresji, migrenach, chronicznym zmęczeniu, boreliozie, reumatoidalnym zapaleniu stawów… Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z poważnymi problemami, chorobami. 

 

Zabieg specjalny – jest to zabieg dla doświadczonych osób, którzy potrzebują dużej ilości kropek i widzą efekty przy terapii łączonej. Ponieważ w tym zabiegu łączymy Kambo na czakrach, meridianach i uszach.